Takip Edilesi 10 YOUTUBE Kanalı | vol. 2

0
296

Kalt*

Kalt, yorumsuz, efsane, muhteşem, aşırı komik ve aşırı absürt bir başka kanal. Takip edin ve her videosunu izleyin, asla pişman olmayacaksınız.

 

Kamusal Mizah

Özgür, Mahmut ve Deniz. Bu harikulade trio sohbetleriyle, uyumuyla ve mizahıyla sizi kendine bağımlı edecek. Mutlaka takip edin.

 

Now you see it

Yine sinemaseverlerin ilgisini çekebilecek, eğitici bir kanal.

 

Porçay*

Porçay ideolojik karmaşanın dibine vuran, absürt ama bir o kadar eğlenceli, yaptığı şarkılarla size müzik zevkinizi sorgulatacak bir mizah kanalı.

 

 The School of Life

Felsefe, psikoloji ve sosyoloji ile ilgilenenlerin veya ilgilenmek isteyenlerin takip etmesi gereken bir diğer kanal. Videoları sizi asla sıkmıyor ve aksine birçok şey katıyor.

 

TvMisha 

Odtü’lü bir öğrenci olan Misha, çektiği vloglarla kendini izlettiriyor. Hiç bitmeyen enerjisi, hızlı ama akıcı konuşmasıyla sizi içine çeken videolarını izlerken zamanın nasıl aktığını anlamıyorsunuz. Tek problemi video atma aralığının çok uzun olması.

 

Vox

Vox güncel veya tarihsel olayları, ana elementlerine dayanarak açıklayan daha çok idari bilimler veya tarihle ilgilenenlerin takip etmesi gereken bir kanal.

 

WatchMojo

Her şeyin ama her şeyin top 10 listesi yapılabilir mi? Mojo yapıyor, Amerikan popüler kültürüne hakim olmak isteyenlerin takip etmesi gereken, eğitici ve eğlendirici bir kanal. Tek uyarım fazla magazinsel olması.

 

WhyShy

WhyShy, eğlendirici, iyi niyetli ve güzel etkileşim alan bir sosyal deney, bir mizah kanalı.

 

Çağlar Avcıl

Bunu da video oyunları oynayanların takip etmesi gereken, iyi niyeti, tecrübesi ve olağanüstü mizahıyla kesinlikle takip edilmesi gereken kanallardan bir tanesi olarak sayabiliriz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here